SanalServer.Net Bilgilendirme (Bulut Sunucu Sanal Sunucu Counter Strike Global Offensive Team Speak)

 

Sanal Server Counter-Strike Hizmetleri

 

Sanal Server Counter-Strike Hizmetleri

 

Sizlere uygun fiyata, kaliteli hizmet ve ihtiyacınız olan teknik desteği sağlıyoruz. Size gereken teknik desteği biliyoruz, makinenizin sorunsuz ve sürekli çalışması için 24 saat / 7 gün server hizmeti sağlıyoruz. Sizin ihtiyaç duyacağınız her türlü çalışmayı ve yeniliği size getiriyoruz. Bizimle çalışarak kazanabilirsiniz, gerektiğinde isteklerinize alternatif çözümleri kolaylıkla sunabiliriz. Amacımız müşterinin ihtiyaçlarının giderilmesi, müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.
Kalite, Destek, Uygun Fiyat Bunlar Tesadüf Olamaz..

 

 

Sanal Server Counter-Strike Hizmetleri

 

Sanal Server Counter-Strike Hizmetleri

 

Sunucularımız da herhangibir ipi sıkıntısı yok olup bu ipiler Türk Telekom dan alınmaktadır. Data Centarımız da Bulunan 60 adet makine ile hizmet vermekte olup her gecen gün büyümeye devam etmek deyiz. SanalServer Olarak Tüm  diğer Online oyunlarında satışlarını da yapmaktayız. Ayrıca Sunucularımız , düşük ping ve yüksek oyun kalitesini hedeflemesi sebebiyle Türkiye’nin seçkin Datacenter’laraından sizlere hizmet vermektedir. Siz de bir Counter-Strike Oyun Sunucusuna sahip olmak istiyorsanız sadece paketler sayfasından beğendiğiniz paketi bize bildirin. Sunucunuzun dolması konusunda şüphe duyuyorsanız Aktif durumda olan bir sunucumuza girerek gereken meraklarınızı giderebilirsiniz..

 

 

Sanal Server Counter-Strike Hizmetleri

 

Satışını Yapmakta Olduğumuz Sunucular;

 
Ultima Çevrimiçi Sunucu 
Counter Strike 1.6 
Counter Strike Go (Özel Server)
Oyun Sunucuları için VDS,VPS,Dedicated server,cloud server,bulut server,teamspeak server query yada sunucu talep edebilirsiniz.
Ayrıca Teamspeak Sunucusu Query yada Query olmadan sunucu da sağlamaktayız.
 Counter Strike Server Satın Almak için