Biyologun Araştırması (Gango Kökü) Görevi Nasıl Yapılır, Ödülü Nedir

1.Görevin Verilmesi

Kendiliğinden

2.Görev Ön Koşulu

15. seviyede olmak

3.Görev Nasıl Yapılır

3.1.Adım Adım Anlatım

Biyolog Chaegiraba git,
5 adet Gango Kökü bulana kadar Aç Boz Ayı öldür,
Biyolog Chaegiraba dön ve 5 adet Gango Kökü teslim et

3.2.Metin Halinde Açıklama

Bu görevde sizden istenen Biyolog Chaegirab’a gidip görevi kabul etmeniz ve ardından Aç Boz Ayıları keserek 5 adet Gango Kökü bulmanızdır. Bulduğunuz Gango Köklerini tek tek Biyolog Chaegirab’a teslim etmeniz gerekir.

4.Görev Ödülü Nedir

25.000 Deneyim
10.000 Yang
Bakır Küpe+3

5.Görev Hakkında Ek Bilgi

Topladığınız her Gango Kökü biyolog tarafından kabul görmeyebilir. Bu durumda yapmanız gereken yeniden Aç Boz Ayıları öldürmenizdir.

Görev sırasında envanterde 5 taneden fazla fazla Gango Kökü bulundurmak engellenmiştir fakat envanterinizde 5 adet Gango Kökü birikince onları yere atıp yeni bir Aç Boz Ayı daha kesin ve yerden atmış olduğunuz 5’li Gango Köklerini alın. Böylece envanterinizde 6 adet Gango Köküniz olmuş olacaktır. Bu şekilde Gango Kökleri biriktirerek biyologun 1 adet Gango Kökünü kabul etmemesi durumda tekrar Aç Boz Ayıların bölgesine gitmek zorunda kalmayacaksınız.

NOT: Görev sırasında elde edilen Gango Kökleri iksir yapımında kullanılamaz.

Bir önceki yazımız olan [14 Level] Metin Taşlarını Yok Et Görevi Nasıl Yapılır, Ödülü Nedir başlıklı makalemizde metin 2 metin taşlarını yok et görevi, Metin Taşlarını Yok Et görevi ve Metin Taşlarını Yok Et görevi anlatım hakkında bilgiler verilmektedir.